Druga część wywiadu z Magdą dla bloga niedopowiedzenia-pl.blog.plPojawiła się druga część wywiadu z Magdaleną Tul dla bloga niedopowiedzenia-pl.blog.pl. Możemy przeczytać w nim między innymi na temat tego w jaki nowy projekt zaangażowała się wokalistka. Fragment rozmowy z  Magdą możecie przeczytać poniżej:
„W muzyce nie ma miejsca na wyścigi” – wywiad z Magdą Tul (cz.2)
Dzisiaj w Niedopowiedzeniach przyszła pora na drugą i ostatnią już część wywiadu
z Magdaleną Tul. To właśnie z tej rozmowy dowiemy się, w jaki nowy projekt Magda postanowiła się zaangażować, co myśli o Facebooku, jakiej muzyki słucha prywatnie,
a także czy… zamierza zmienić zawód!
Zapraszam do lektury!
W poprzedniej części naszej rozmowy wspomniała Pani o czymś nowym, czy
w takim razie Pani zdaniem dobrym pomysłem byłoby zaserwowanie nowej plotki, która pojawiłaby się na portalach internetowych i mogłaby zaskoczyć, a przez to też wzbudzić zainteresowanie nowymi poczynaniami?
Nie, nie, zupełnie nie. Jak najdalej od tego, poza tym źle bym się z tym czuła. Jeżeli przypadkiem wychodzą jakieś plotki, to podobno nieważne co mówią, byle mówili, na to już nie mam wpływu. Natomiast na pewno nie generuję takich plotek i nie będę tego robić, wolałabym, by pisano o mnie w kontekście moich piosenek, niż
w kontekście życia prywatnego. Wiem, że pisano na temat ciąży i była sesja z brzuchem, której byłam świadoma, bo sama ją zrobiłam, natomiast wszystko było zawsze poparte piosenką i zawsze było do piosenki „podlinkowane” (śmiech). Myślę, że zawsze była mowa bardziej o płycie, niż o ciąży albo o tym z kim Magda ma to dziecko.
Cały wywiad możecie przeczytać klikając tutaj.

Ps.
Na stronie radiozet.pl można oceniać uczestników programu Voice of Poland. Bardzo chciałam Was prosić na oddanie Waszych głosów na Magdalenę Tul. Link pod, którym możecie głosować znajdziecie klikając tutaj.
Link znajdziecie również w menu w dziale „Głosuj na Magdę”.

7 komentarzy:

 1. Zagłosowałam na Magdę ;-)
  Pozdrawiam! http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wywiad.Zaglosowalam na Madzie.
  Ps:od na twoj komentarz na chwile obecna zespol ich troje nie ma wokalistki i nie wiadomo co dalej narazie Michas zajal sie kariera solowa.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowy post na http://the-rockferry.blog.onet.pl, gdzie pojawiła sie recenzja nowej płyty Dido raz co nieco o jej duecie z Eminemem.

  OdpowiedzUsuń
 4. nn na http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. 2 nn http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. hej u mnie nn na saga-edwardcullen.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Zagłosowałam na Magde bo uwazam jej wystep byl najlepszy w odcinku w vop
  http://muzyka-listaprzebojow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń