Wywiad z Magdą dla muzyka.onet.pl


Na stronie  muzyka.onet.pl pojawił się wywiad z Magdą w, którym to wokalistka opowiada o odejściu z programu "The Voice of Poland". Fragment wywiadu możecie przeczytać poniżej:
"The Voice of Poland": Magdalena Tul o odejściu z programu
Zakończył się kolejny etap programu "The Voice of Poland". W odcinku Nokaut jurorzy z siedmiu osób w swojej drużynie musieli wybrać pięć, które usłyszymy w odcinkach na żywo. We wspomnianym odcinku z programem pożegnała się Magdalena Tul, wokalistka znana m.in. z programu "Jaka to melodia". Wokalistka należała do grupy Barona i Tomsona z Afromental. Artystka przyznała, że wzięła udział w show TVP, aby wyjść z szufladki "Jaka to melodia".
- Udział w programie "The Voice of Poland" był dla mnie wielką niewiadomą, potraktowałam go jako zupełnie nowe doświadczenie, możliwość zmierzenia się sama ze sobą, z własnymi lękami i słabościami - i tę walkę wygrałam. Emocje, których dostarczył mi program, były dla mnie czymś w rodzaju oczyszczenia, odrodzenia się na nowo - mówi w rozmowie z Onet Muzyka Magda Tul.
Natomiast wywiad w całości możecie przeczytać klikając tutaj

6 komentarzy:

 1. Nom, szkoda że odpadła. ;( Potem ogl. wywiad <33
  PS: Fajnie że prowadzisz bloga o jakieś gwieździe z The voice of Poland, po raz pierwszy widzę tego typu blog, ale twój jest bardzo fajny, zapraszam na:
  http://perrie-edwards.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie mam gg ;(
  http://perrie-edwards.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowy post na http://The-Rockferry.blog.onet.pl (Woodkid "Iron EP").

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że odpadła.. Zapraszam na NN :) [the-vampire-diaries]

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda ze odpadła o wywiad ciekawy:)
  http://muzyka-listaprzebojow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń