Rozmowa z Magdaleną na temat udziału w castingach do programu „The Voice of Poland”


Na stronie afterparty.pl pojawił się wywiad z Magdą w, którym to wokalistka wypowiada się na temat udziału w castingach do programu „The Voice of Poland”. Rozmowę z Magdą możecie przeczytać poniżej:
"Stres na Eurowizji to było nic". Co zaśpiewa?
 W programach typu talent show już nie tylko wyławiane są nieodkryte na masową skalę talenty, ale coraz częściej za sprawą udziału przypominają o sobie zapomniane gwiazdy. Rok temu w "The Voice of Poland" pojawił się Gabriel Fleszar, a w tym w "Must be the music" możemy oglądać autorkę przeboju lata 2011 Ellie (zobacz jak zaśpiewała hit Britney Spears). To jednak nie koniec tego typu powrotów. W 2. edycji The Voice of Poland" zobaczymy także Magdalenę Tul.
Wokalistka programu "Jaka to melodia?", o której było głośno w 2011 roku dzięki udziałowi w festiwalu Eurowizji w Niemczech, postanowiła ponownie zawalczyć o popularność. Jeśli Magdalena wygra program, podpisze kontrakt na wydanie płyty w dużej wytwórni podparty ogromną promocją, ale nie jest to dla niej priorytetem.
- Udział w programie traktuję jako szansę na promocję, na przypomnienie o sobie. Właśnie pracujemy nad płytą, która miała ukazać się na wiosnę, ale z racji udziału w programie, premiera została wstrzymana. Ze względu na regulamin, w programie zaśpiewam piosenkę nie moją, ale w późniejszych etapach jest takie przyzwolenie, więc spróbuję jeśli przejdę - powiedziała piosenkarka w rozmowie z AfterParty.pl.
Zapytaliśmy też Magdalenę, czy jako doświadczonemu muzykowi było jej łatwiej startując w takim programie i czy znała jury show wcześniej:- To jest o wiele większy stres niż na Eurowizji. Wtedy to było nic w porównaniu do tego programu. Startuję tam jako znana wokalistka, więc to naprawdę stresujące wydarzenie. Jury nie znam, nie miałam okazji współpracować z żadną z oceniających mnie gwiazd. - zdradziła nam Magdalena Tul.
Czy Tul sprawdzi się na scenie, a jury uwierzy w jej umiejętności wokalne, dowiemy się już w sobotę podczas 2. odcinka "The Voice" o godz. 20.05 w TVP2. W tym samym wydaniu posłuchamy także niedowidzącej Darii, która wzruszyła do łez wszystkich jurorów.
Pojawiło się również 6 zdjęcia z udziału Magdy z udziału w castingach do programu. Możecie obejrzeć je klikając na poniższe miniaturki:
   
  
Ps.
Piosenki Magdy pojawiły się aż w 4 internetowych listach przebojów. W menu bloga pojawiła się zakładka „Głosuj na Magdę” w, której znajdziecie adresy internetowych list przebojów, w których możecie oddawać swoje głosy na wokalistkę. Powiem tylko, że w 2 z 4 list przebojów piosenki Magdy znalazły się na samym szczycie listy. Za każdy oddany głos na wokalistkę z góry dziękuję : *

3 komentarze:

 1. Mam nadzieję, że Magdzie się powiedzie i zagości dłużej w programie ;-)
  Pozdrawiam! http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. super ze wystąpi w programie trzymam za nia kciuki
  zapraszam na http://www.mybestmusic.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. nn na http://maite-perroni.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń